Květen v naší třídě

V květnu jsme si užili dva státní svátky a prodloužené víkendy. Za to jsme ve škole pořádně zabrali, abychom se zvládli všechno naučit a v červnu už měli pohodičku. Na začátku měsíce jsme byli na dopravním hřišti. O týden později si pro nás pracovníci z Atletiky bez bariér připravili přípravné atletické závody. Čtvrťákům začala plavecká výuka. A konečně jsme se díky hezkému počasí dostali na školu v přírodě – to znamená, že jsme se celé dopoledne učili venku.

Mgr. et Mgr. Kadavá Jana